Reklama

Jak będzie wyglądać konsolowa wersja Wiedźmina 2?

Jednym z mocniejszych punktów PC-towej wersji Wiedźmina 2: Zabójcy Królów jest oprawa graficzna. Gdy ujawniono plany wydania gry na Xboksa 360 pojawiły się obawy, że będzie ona brzydsza niż na komputerach.

Przedstawiciele CD Projekt RED postanowili wyjaśnić tę kwestię. W wywiadzie udzielonemu serwisowi Eurogamer Tomasz Gop, starszy producent Wiedźmina 2: Zabójcy Królów zapewnił, że gra na Xboksie 360 będzie wyglądać lepiej niż w ustawieniach minimalnych na PC.

"Wersja xboksowa będzie ładniejsza niż na minimalnych ustawieniach graficznych na PC. Nie bierzcie moich słów za pewnik, ale naszym celem jest, aby gra wyglądała prawie tak samo, jak komputerowa wersja na średnich ustawieniach" - mówi Tomasz Gop.

Dla Gopa liczy się jednak nie grafika sama w sobie, a jej styl artystyczny.

Reklama

"Jest dużo przesady w porównywaniu przez chłopców rozmiarów swoich tekstur i ilości pamięci. Nie chodzi o rozmiar łodzi, a o ruch oceanu. Wierzymy, że siłą serii Wiedźmin jest jej kierunek artystyczny. Nawet grający w PC-tową wersję na słabym sprzęcie i niskich ustawieniach graficznych wciąż mówią, że gra wygląda w porządku" - wyjaśnia Gop

Przeczytaj także naszą recenzję Wiedźmina 2 w wersji na PC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy