Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Harry Potter: "Ruchowa" gra dla fanów serii

Gra z Harrym Potterem na Kinecta? Teoretycznie już to przerabialiśmy - dwie ostatnie produkcje z młodym czarodziejem, czyli obie części Insygniów Śmierci, pozwalały na sterowanie "ruchowymi" kontrolerami Microsoftu i Sony, ale nie wyszło to najlepiej.

Kolejną próbę podejmuje tym razem Warner Bros. zapowiadając Harry Potter For Kinect. Małe wyjaśnienie - za dotychczasowe gry powiązane z filmami o Harrym Potterze odpowiedzialne było EA. Wraz z wydaniem Harry Potter i Insygnia Śmierci - cz. 2 prawa do marki wróciły jednak do Warner Bros.

Reklama

Teraz firma zapowiedziała swoją pierwszą produkcję z młodym czarodziejem w roli głównej. Harry Potter For Kinect tworzone jest - jak nietrudno się domyślić - z myślą o kontrolerze Microsoftu. Gra ma bazować na całej sadze Harry'ego Pottera, ale będzie można stworzyć w niej własną postać skanując swoją twarz kamerą Kinecta.

Wraz z nią przyjdzie nam uczestniczyć w najbardziej znanych scenach z filmów - kupimy więc swoją pierwszą różdżkę u Ollivandera, wybierzemy dom w Hogwarcie, zagramy w quidditcha, weźmiemy udział w pojedynkach czarodziejów i zmierzymy się z Sami-Wiecie-Kim. Pojawią się również różnego rodzaju mini-gierki oraz opcja zabawy w kooperacji. Nie zabraknie też możliwości rzucania czarów za pomocą gestów i słów.

Za Harry Potter For Kinect odpowiedzialne jest studio Eurocom, twórcy GoldenEye 007: Reloaded. Gra ukaże się - co oczywiste - tylko na Xboksie 360 jesienią. Poniżej - trailer (niestety na razie po niemiecku).

Zwiastun gry Harry Potter for Kinect:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje