Reklama

Halo: Reach - nowe mapy w drodze

Microsoft szczegółowo zapowiedział pierwszą paczkę map do Halo: Reach. W środku znajdziemy trzy areny przeznaczone do gry w różnych trybach.

Zestaw pojawi się na Xbox Live 30 listopada i będzie kosztował 800 MSP. Nowe mapy w Halo: Reach będą nosić nazwy Tempest, Anchor 9 i Breakpoint. Tempest ma "łączyć niebo i ziemię [...] i dwie walczące ze sobą, symetryczne bazy". Walka będzie toczyć się w nadmorskiej scenerii, a weźmie w niej udział od 8 do 16 graczy w trybach Free for All, Team Slayer, Team Objective i Big Team Battle. Ponadto gracze będą mieli do dyspozycji sporo możliwości narzędzia Forge, dzięki którym stworzą nowe wersje etapu.

Anchor 9 to stacja naprawcza statków UNSC, na której może śmigać od 2 do 8 graczy. Dostępne tryby to Free for All, Team Slayer i Team Objective. Na terenie Breakpoint "ukryty jest artefakt, którego zdobycie jest kluczem do przetrwania". Podobnie jak w Tempest, w szranki stanie od 8 do 16 graczy, mierzących się ze sobą na tle widoków lodowej pustyni. Obrać można jedynie dwa warianty gry - Big Team Battle i Invasion, który nie pojawia się na innych mapach z zestawu.

Reklama

Noble Map Pack - tak brzmi nazwa paczki - będzie też zawierał achievementy warte 250 punktów Gamerscore.

CDA
Dowiedz się więcej na temat: hala | team | mapy | w drodze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy