Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Halo 4:Tryb Dominion, czyli Podbój w wersji sci-fi

Microsoft ujawnił nowy sieciowy tryb rozgrywki w Halo 4. Dominion. To wariant podobny do znanego z Battlefielda Podboju, w którym zadaniem graczy jest walka o terytorium.

A poza tym w sieci pojawił się z kolei nowy zwiastun serialu internetowego Forward Unto Dawn opartego na grze.

Reklama

W Dominion dwie grupy graczy walczą o trzy porozrzucane na terenie mapy bazy. Im dłużej dana ekipa utrzyma budynki, tym więcej punktów wpadnie na jej konto.

W Halo 4 pojawi się jednak pewien "ficzer" odróżniający tryb od znanego z Battlefielda Podboju - jeśli dany zespół dość długo będzie kontrolował konkretną bazę, wówczas odblokuje nowy sprzęt (m.in. przenośne wieżyczki i osłonę na drzwi), który posłuży do ufortyfikowania obozu.

Zabawa zacznie się jednak, gdy jedna z ekip zajmie wszystkie trzy budynki. Wówczas włączy się "nagła śmierć", w trakcie której przegrywający nie będą mogli się odradzać po śmierci.

Wystartuje też zegar odmierzający czas - jeśli przeciwna drużyna nie zdoła odbić baz do chwili, gdy licznik wybije "godzinę zero", runda się zakończy.

Natomiast na kanale Machinima w serwisie YouTube pojawił się nowy zwiastun internetowego serialu Halo 4: Forward Unto Dawn. Znajdziecie go poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje