Reklama

Gra z Hulkiem Hoganem na Kinecta

Jeśli marzyła Wam się kiedyś kariera we wrestlingu, to niebawem nadarzy się okazja, aby w domowym zaciszu wypróbować kilka chwytów.

Wydawca Majesco oznajmił właśnie, że pracuje nad nową grą wykorzystującą kontroler ruchu dla Xboksa 360, czyli Kinecta. Owa produkcja będzie się nazywać Hulk Hogan's Main Event a za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Panic Button Games (twórcy Attack of the Movies).

Z tego co wyjawiło studio producenckie, w grze wcielimy się w tytułowego Hulka Hogana i będziemy wykonywać różne pozy i ciosy charakterystyczny dla tego zawodnika. Oprócz tego do dyspozycji gracza ma być także opcja tworzenia własnego zapaśnika i uczestniczenie w zawodach "wolnej amerykanki".

Reklama

Już teraz Hulk Hogan zaangażowany jest w promocję wymienionej gry. "Słuchajcie ludzie! Poczujecie prawdziwą moc Hulkmanii kiedy wkroczycie w świat tej gry" - obiecuje słynny zapaśnik.

"Współpraca z Hulksterem w przypadku Hulk Hogan's Main Event jest spełnieniem marzeń" - twierdzi prezes Majesco, czyli Jesse Sutton.

"Czekamy więc na to, aby pokazać całkiem nowe doświadczenie oparte na ruchu, które oferuje zestaw najciekawszych zagrań wrestlingu" - dodaje.

Na temat samej mechaniki gry, twórcy nie chcieli jednak zbyt dużo wyjawić. Pozostaje więc trzymać kciuki, że gra będzie naprawdę dobra. Niestety praktyka póki co pokazuje, że gry z gatunku bijatyk wykorzystujące Kinecta są po prostu kiepskie. Za przykład może posłużyć Fighters Uncaged. Średnia ocen tej produkcji na portalu Metacritic wynosi 31%. Słabo wypada również boks zawarty w Kinect Sports.

Przede wszystkim w obu tych grach nieprecyzyjnie odwzorowane są ruchy grających, co znacznie utrudnia zabawę. Nie wynika to jednak z wady samego Kinecta, bo ten pokazał że można zrobić naprawdę nieźle działającą pod tym względem produkcje jak chociażby Dance Central, czy ping pong w Kinect Sports. Po prostu bijatyki miały pecha?

Hulk Hogan ikoną wrestlingu

Hulk Hogan urodził się w 1953 roku w Augusta (miasto w stanie Giorgia w USA) i jest najbardziej znanym amerykańskim zawodowym zapaśnikiem. Występował w wielu federacjach jak na przykład WWE, czy WCW. Na ringu zadebiutował w 1977 roku, mierzy 201 cm wzrostu i waży około 137 kg.

Oprócz kariery jako zapaśnik, Hulk Hogan związał się również z branżą filmową. Wystąpił między innymi w Rocky II, Gremliny 2, Kosmita z przedmieścia, Pan Niania, czy chociażby w serialu Grom w raju (w oryginale Thunder in Paradise).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy