Reklama

Gears of War 3: Świetny debiut w Wielkiej Brytanii

Najnowsze wyniki sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii nie pozostawiają złudzeń. Gears of War 3 króluje na pierwszym miejscu, zrzucając z tronu ostatnią produkcję wrocławskiego Techlandu.

Gears of War 3 to w tej chwili najlepiej sprzedająca się gra w Wielkiej Brytanii. Produkcja od Epic Games pokonała między innymi F1 2011 oraz polską grę Dead Island - swoją drogą docenioną przez wielu graczy i dziennikarzy na całym świecie. To właśnie rodzima gra była do tej pory przez dwa tygodnie numerem jeden na wymienionej liście.

Co ciekawe, brytyjskie notowanie pokazuje, że Gears of War 3 sprzedało tyle samo egzemplarzy w pierwszym tygodniu od momentu premiery, co dwie pierwsze odsłony razem wzięte w kilka dni po tym, jak same debiutowały na rynku. To sprawia, że wymieniona produkcja jest jedną z najlepiej sprzedających się gier na Xboksa 360 w ogóle i już w tej chwili zajmuje siódme miejsce pod tym względem, a dodać należy, że jest dopiero od kilku dni dostępna w sklepach.

Reklama

Wracając jednak do brytyjskiej listy najlepiej sprzedających się gier. Oto pierwsza dziesiątką:

1. Gears of War 3

2. F1 2011

3. Dead Island

4. Zumba Fitness

5. Deus Ex: Human Revolution

6. Driver: San Francisco

7. Warhammer 40K: Space Marine

8. Resistance 3

9. Lego Pirates of the Caribbean

10. Rugby World Cup 2011

Czy Gears of War 3 zasługuje na pierwsze miejsce? Nasz recenzent nie pozostawia złudzeń. "Właśnie na takie Gears of War 3 liczyłem. Wiedziałem, że Epic Games nie może zawieść i zepsuć zakończenia trylogii Marcusa Feniksa. I nie zrobiło tego. Postąpiło dokładnie tak, jak powinno - wyeksponowało jeszcze bardziej elementy, które tak bardzo podobały się graczom w poprzednich dwóch częściach, a do tego dorzuciło kilka nowinek (bronie, przeciwnicy czy tryb Bestia). Efekt? Zachwycający. Czułbym się wybrakowany, gdybym w nowe Gearsy nie zagrał, i wy też się będziecie tak czuli, jeśli tego nie zrobicie. Nie żartuję" - czytamy.

Przeczytaj pełną recenzję Gears of War 3 i dowiedz się, jaką ocenę wystawiliśmy grze

Dowiedz się więcej o postaciach z gry Gears of War 3

Książki i komiksy związane z uniwersum Gears of War

Wygraj w naszym konkursie swój egzemplarz Gears of War 3!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje