Reklama

gamescom 2011: FIFA 12 najlepszą grą konsolową

Jeszcze nie pojawiła się na sklepowych półkach, a już budzi emocje i zbiera nagrody. Na odbywających się w zeszłym tygodniu targach GamesCom w Kolonii FIFA 12 została uznana najlepszą grą na konsole.

Strzał w dziesiątkę

Jesieni w tym roku nie mogą doczekać się fani gier i footballu. 30 września wchodzi na rynek najnowsza FIFA 12. Rewolucyjne zmiany w najlepszej sportowej grze świata: wiernie oddane realia futbolu i nowa, opracowana od podstaw fizyka zderzeń zawodników, to zalety, które na pewno zachwycą graczy. Docenione już zostały na największych targach gier na świecie - GamesCom w Kolonii. FIFA 12 została uhonorowana tytułem najlepszej gry konsolowej. To duży sukces producenta - Electronic Arts, który w tym roku zdobyły aż połowę najbardziej prestiżowych nagród.

Gotowi do gry?

FIFA 12 pojawi się na sklepowych półkach już 30 września. To doskonała gra na spotkania z przyjaciółmi czy chwile z rodziną, łącząca sportową rywalizację ze świetną zabawą. Najnowsza wersja została wzbogacona o elementy inspirowane prawdziwymi meczami, takie jak precyzyjny drybling czy nowa sztuczna inteligencja, dzięki której decyzje podejmowane przez piłkarzy na boisku wynikają z poziomu ich realnych umiejętności i stylu gry.

Reklama

W FIFA 12 mecze przypominają prawdziwe spotkania relacjonowane w telewizji. Doskonała grafika, żywo reagujący kibice oraz dynamiczne kamery sprawiają, że każdy mecz jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

O właściwą oprawę widowiska dba duet najpopularniejszych komentatorów sportowych. - Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza, a dodatkowo do wspólnej zabawy z FIFA 12 zaprasza kapitan Reprezentacji Polski - Kuba Błaszczykowski!

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy