Reklama

Forza Motorsport 4: Sześć dodatków zapowiedziane

Studio Turn 10, producent gry Forza Motorsport 4, poinformowało dzisiaj o przygotowanej dla fanów wirtualnej motoryzacji dodatkowej zawartości do gry.

Wśród dodatków znajdzie się pakiet Forza Motorsport 4 Season Pass, uprawniający do pobrania sześciu dodatków (DLC), które pojawiać się będą na przestrzeni przyszłego roku. Już 11 października, gracze mogą zakupić pakiet Season Pass poprzez usługę Rynek Xbox LIVE za 2400 punktów Microsoft, oszczędzając tym samym 30% w stosunku do ceny dodatków kupowanych osobno, a nie za pośrednictwem pakietu.

Sześć dodatków zawartych w pakiecie Season Pass, to 60 topowych samochodów do gry Forza Motorsport 4, przygotowanych z myślą o fanach wyścigów i tuningu oraz kolekcjonerach egzotycznych pojazdów. Dodatki, będą ukazywać się w okresie od listopada 2011 do kwietnia 2012 r.

Reklama

Pakiet Forza Motorsport 4 Season Pass jest również przepustką do uzyskania dodatków do gry już

w dniu premiery - fani, którzy zakupią pakiet, otrzymają pierwszy dodatkowy zestaw samochodów "American Muscle" w prezencie.

Pakiet "American Muscle" zawiera następujące samochody:

- 1965 Pontiac GTO

- 1968 Pontiac Firebird

- 1970 Buick GSX

- 1970 Dodge Cornet Super Bee

- 1966 Chevrolet Nova SS

- 1969 Shelby GT500 428CJ

- 1971 Plymouth GTX 426 Hemi

- 1967 Dodge Cornet W023

- 1968 Dodge Dart HEMI Super Stock

- 1964 Ford Fairlane Thunderbolt

Zapowiedziano również dodatkowe atrakcje, czekające na fanów motoryzacji:

Tor Indianapolis Motor Speedway trafia do gry Forza Motorsport 4. Działający nieprzerwanie od ponad wieku, tor Indianapolis Motor Speedway jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych torów wyścigowych świata, na których odbywają się najbardziej prestiżowe wyścigi w Ameryce: Indianapolis 500. Producenci ze studia Turn 10 pracowali w pocie czoła, aby jak najlepiej odwzorować każdy fragment toru, jak legendarny Brickyard, charakterystyczna Pagoda czy Gasoline Alley. Już niebawem, ukaże się też kolejny odcinek z serii "Za kulisami produkcji Forza Motorsport 4", opowiadający historię toru Indianapolis Motor Speedway oraz ukazujący proces tworzenia wirtualnego toru w grze.

Wersja demonstracyjna gry Forza Motorsport 4 w usłudze Xbox LIVE. Dla fanów, którzy nie mogą już doczekać się pierwszego przejazdu przez linię mety, udostępniona zostanie wersja demonstracyjna gry, która pojawi się w usłudze Xbox LIVE 3 października dla posiadaczy abonamentu Gold oraz 7 października, dla pozostałych użytkowników. Więcej informacji o wersji demonstracyjnej zostanie udostępnionych już wkrótce.

Fani mogą już składać zamówienia przedpremierowe na Edycję Limitowaną gry Forza Motorsport 4, wzbogaconą o dodatkowy pakiet samochodów o nazwie "Launch Bonus", u autoryzowanych sprzedawców w całym kraju.

Limitowany pakiet "Launch Bonus" car pack zawiera:

- 1965 Ford Mustang GT Coupe

- 2011 Koenigsegg Agera

- 1997 Lexus SC300

- 2011 RUF RGT-8

- 2011 Tesla Roadster Sport

Zwiastun pierwszego rozszerzenia do gry:

(Microsoft Polska/Interia.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje