Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Forza Motorsport 4 rusza w trasę

Forza Motorsport 4 ruszyła w trasę po Polsce. Do końca grudnia, można odwiedzać specjalne strefy wyścigowe i spróbować swoich sił na wyposażonym w 3 ekrany, kierownicę oraz rajdowy fotel symulatorze, aby w pełni poczuć się jak w prawdziwym samochodzie.

Dla fanów wirtualnych wyścigów, przygotowano również stanowiska do gry na standardowym kontrolerze, oraz przy pomocy technologii śledzenia ruchów ciała Kinect, która umożliwia sterowanie samochodami przy pomocy ruchów rąk - wystarczy wyciągnąć przed siebie dłonie, jakby trzymało się prawdziwe "kółko" i naturalnymi ruchami poprowadzić auto do mety.

Reklama

W strefie, można również obejrzeć unikatowy samochód Alfa Romeo MiTo Forza Motorsport 4 Edition. Co prawda nie można go będzie kupić, ale to nie znaczy, że nie można go mieć! Jak sama nazwa wskazuje, to samochód przygotowany z okazji premiery gry Forza Motorsport 4.

Sportowe auto będzie można wygrać w promocji konsumenckiej towarzyszącej grze. Aby wziąć w niej udział, należy pomiędzy 14 października a 31 grudnia tego roku zarejestrować się na stronie internetowej www.promocja-forza.pl, dołączając dowód zakupu gry Forza Motorsport 4. Zgłoszenie zostanie potwierdzone zaproszeniem do turnieju w grę Forza Motorsport 4, który odbędzie się w styczniu 2012 roku za pośrednictwem usługi Xbox LIVE oraz LIVE League (www.liveleague.pl).

Finaliści turnieju, wezmą udział w rozgrywkach offline w lutym 2012 roku, a ich zwycięzca odjedzie główną nagrodą - samochodem Alfa Romeo MiTo Forza Motorsport 4 Edition!

Mieszkańców Śląska, zapraszamy do 29 października do centrum M1 Czeladź. Następny przystanek na trasie to Kraków - szczegółowe informacje o miejscu parkowania Forza Motorsport 4 podane zostaną już wkrótce.

(Microsoft Polska/Interia.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje