Reklama

Football Manager 2008 na Xbox 360 już osiągalny

Firmy SEGA oraz Sports Interactive donoszą, że demo Football Manager 2008 w wersji na Xboxa 360 jest już dostępne przez Xbox LIVE!.

Demo pozwala graczom na rozegranie pierwszej połowy sezonu, umożliwia dostęp do zaktualizowanej bazy danych i wybór drużyn z 14 krajów.

Wersja na Xboxa zawiera wszystkie elementy znane fanom z wersji PC. Wszystkie transfery zawarte w zimowym oknie transferowym zostały odnotowane, dzięki czemu składy zespołów są aktualne. Inny jest natomiast tryb multiplayer, wersja na Xbox 360 poprzez Xbox LIVE! posiada inne niż wersja PC tryby rozgrywki sieciowej. Pozwalają one graczowi na rozegranie z kolegą

meczu jeden na jeden oraz tworzenie turniejów. Ponieważ jest to wersja Multi-regionalna, to europejscy gracze mogą mierzyć się z przeciwnikami z całej kuli ziemskiej.

Reklama

Miles Jacobson, dyrektor Sports Interactive, tak skomentował premierę Football Manager 2008 na Xboxa: "Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować właścicielom Xbox 360 możliwość gry w Football Manager. Stało się to dzięki ciężkiej pracy teamu developerów i cieszymy się, że pozyskujemy stale nowych graczy".

Football Manager 2008 to najnowsza część najpopularniejszego menadżera piłkarskiego na świecie. Wersja na PC ukazała się w październiku 2007 i szybko stała się najlepiej sprzedającą się częścią serii. Dziesiątki lig i tysiące drużyn czekają na śmiałków, którzy odważą się pokierować losami ulubionego zespołu. Niesamowity realizm, przyjazny interfejs i atrakcje jakie przeżywa prawdziwy trener. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana piłki nożnej.

Football Manager 2008 w wersji na Xbox 360 ukaże się już wkrótce w angielskiej wersji językowej w cenie 249,90 zł.

(CD Projekt - inf. prasowa)

Dowiedz się więcej na temat: Live | Xbox | football | 360 | xbox 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje