Reklama

FIFA Street: Znamy datę premiery

Spragnieni piłkarskich wrażeń? Co prawda, do Euro 2012 pozostało jeszcze pięć miesięcy, ale już w marcu do sklepów trafi nowa gra z cyklu FIFA - FIFA Street.

Jak poinformowało Electronic Arts, nowa FIFA Street ukaże się 13 marca w Stanach Zjednoczonych i trzy dni później w Europie. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsolach - na Xboksie 360 oraz na PlayStation 3. Nie jest jeszcze znana jej cena.

Przy okazji koncern ogłosił, że gra skorzysta z usługi Street Network, zaprojektowanej dla graczy, którzy cenią sobie aspekty społecznościowe. Po zalogowaniu się w platformie Origin będziemy mogli nagrywać filmiki z naszymi najlepszymi akcjami, trikami etc. i dzielić się nimi z naszymi znajomymi lub przeciwnikami.

Reklama

Twórcy nowej FIFY Street stawiają zdecydowany akcent na aspekty społecznościowe. Gracze, którzy podłączą się do internetu i zalogują w Originie, będą mogli dzielić się swoimi postępami w grze, a także śledzić poczynania swoich kolegów.

FIFA Street będzie rebootem znanej, ale nie do końca udanej serii. W grze przebudowane zostały najważniejsze elementy, takie jak sterowanie czy animacje zawodników. Poszerzono także możliwości zabawy, m.in. o nowe rodzaje boisk czy nieznane wcześniej zasady do zastosowania.

Produkcja będzie działać w oparciu o ten sam silnik, który wykorzystano w FIFIE 12. Autorzy z FIFY 12 przenieśli także bazę trików. W sumie została ona poszerzona o 50 niedostępnych dotychczas ruchów.

FIFA 12 najlepiej zarabiającą grą sportową w historii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL