Fable 2 dopiero na święta

Peter Molyneux ogłosił, że Fable 2 zadebiutuje dopiero w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

Ci, którzy nastawiali się na jesienną premierę tego szumnie zapowiadanego RPG-a, muszą więc uzbroić się w dodatkową porcję cierpliwości.

"Kiedy liście będą już brązowe, ale nie spadną jeszcze z drzew" - w takich poetyckich słowach przybliżał kilka miesięcy temu datę premiery gry Fable 2 Peter Molyneux. Można się więc było spodziewać, że RPG ten zadebiutuje w okolicach października-listopada tego roku. Niestety, termin wydania gry przesunął się. Zmiana jest jednak nieznaczna. Fable 2 zadebiutuje na rynku w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Molyneux, jak i cały Lionhead, liczą zapewne na lepszą sprzedaż swojego dzieła - w końcu końcówka roku to zawsze najgorętszy okres dla rynku multimediów.

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że Peter Molyneux traktuje Fable 2 jak najcenniejszy skarb, wypowiadając się na temat tego projektu w samych superlatywach.

Warto przypomnieć, że druga część serii wniesie sporo nowinek - główną ma być tryb kooperacji. Wcześniej szef Lionheadu zapowiadał, że postara się ograniczyć ilość dostępnych opcji na rzecz poprawienia ich jakości.

Fable 2 robione jest z myślą wyłącznie o właścicielach Xboksów 360.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Peter | święta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy