Reklama

Druga część nietypowego horroru już dostępna

Drugi rozdział doskonałej przygodówki z zombie w rolach głównych jest już dostępny do pobrania na Xboksa 360. Inspirowana rewelacyjnym serialem telewizyjnym produkcja trafiła także na PlayStation 3.

Chodzi oczywiście o The Walking Dead - grę opartą na popularnym komiksie i serialu HBO pod tym samym tytułem, który szturmem podbił serca widzów na całym świecie. Zarówno serial, jak i gra oparta na jego motywach, udowodniły, że nawet sprany i wyświechtany motyw (w tym wypadku apokalipsa zombie) może stać się kanwą znakomitych produkcji, jeśli tylko dobrze je zrealizować.

Przypomnijmy, że The Walking Dead, czyli gra powstała przede wszystkim na motywach komiksu Roberta Kirkmana i Tonego Moora, w swoim założeniu ma mieć strukturę serialu. Oznacza to, że co pewien czas pojawiać się będą kolejne odcinki gry, które będą popychać do przodu jej fabułę.

Reklama

Pierwszy epizod nosił tytuł A New Day i został bardzo ciepło przyjęty przez graczy. Drugi, dostępny od wczoraj, nazywa się Starved for Help. Jego cena w usłudze XBL została ustalona na 400 punktów Microsoftu, natomiast w PlayStation Network, gdzie pojawi się w piątek, kosztował będzie niecałe pięć dolarów. w tym samym dniu pojawi się także wersja PC, którą będzie można nabyć między innymi poprzez serwis Steam.

Druga część przynosi sporo nowości. Do najważniejszych z nich można z całą pewnością zaliczyć zupełnie nowy typ przeciwników. Tym razem na drodze staną nam bowiem bandyci. A co poza tym? Jak zwykle nie zabraknie unikalnej, komiksowej grafiki, hord żywych trupów oraz kolejnej porcji bolesnych decyzji i wyborów moralnych, których nikt za nas nie podejmie.

Kiedy zobaczymy PlayStation 4?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy