Reklama

Dodatek do gry Alan Wake

Na oficjalnym Twitterze i Facebooku studia Remedy i gry Alan Wake poinformowano, że DLC, do pobrania którego uprawnia kod umieszczony w pudełku, pojawi się 27 lipca i otrzyma tytuł "The Signal".

Niestety raczej nie zagrają w nie polscy fani Alana Wake'a - choć premierę The Signal przewidziano na 27 lipca, a więc ponad miesiąc po targach E3, na których mamy dowiedzieć się co z Xbox Live w Polsce (czytaj: kiedy wreszcie usługa ta zostanie wprowadzona w naszym kraju), raczej nie ma możliwości, by uruchomiono ją przed końcem wakacji, a poza tym wspomnianego "kodu na DLC" nie ma w polskim wydaniu gry. A nawet jeśli kod zdobędziecie, to może się zdarzyć, że dostęp do DLC będzie zablokowany w naszym kraju.

W takich sytuacjach myślę sobie, że brak polskiego Xbox Live to jednak nie tylko niedogodność, ale i nieuczciwość ze strony Microsoftu. Nie mam większego problemu z tym, żeby poudawać Anglika, mieszkającego w siedzibie Ubisoftu, ale dlaczego za te same pieniądze dostaję mniej, niż prawdziwy Anglik?

Reklama

Tymczasem "ćwierk" Remedy brzmi tak: "DLC do Alana Wake'a będzie wydane 27 lipca na Xbox Live. Trzymajcie swoje karty z kodem z pudełka gry Alana Wake blisko, bo dzięki nim ściągniecie pierwszy epizod"

FB dodaje, że DLC będzie zatytułowane "The Signal".

CDA
Dowiedz się więcej na temat: Xbox | Live

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy