Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Do Xboksa 720 jeszcze daleka droga...

Gracze, którzy zastanawiają się, jak długo będą jeszcze musieli czekać na nowego Xboksa, wreszcie dostali jasną odpowiedź.

Na temat przyszłości konsoli Microsoftu wypowiedział się Stephen McGill, prezes brytyjskiego oddziału koncernu. Zapowiedział, że Xbox 720 ujrzy światło dzienne dopiero za kilka lat. "Obecna generacja będzie tutaj jeszcze przez długi, długi czas" - twierdzi McGill. "Myślę, że pozostało jeszcze wiele rzeczy do zrobienia z Xboksem 360, więc jesteśmy lata od zastanawiania się, co wydarzy się dalej."

Reklama

"Jak wiecie, nieustannie wprowadzamy jakieś innowacje do Xboksa 360, takie jak specjalne usługi na Xbox Live czy wreszcie Kinect, który może poważnie odmienić branżę, zmieniając gry w rozrywkę dla przyjaciół i całych rodzin" - mówi McGill.

Według niego, wprowadzenie Kinecta powinno wydłużyć cykl życiowy Xboksa 360 o pięć lat. Konsola jest dostępna na rynku od końca 2005 roku, więc może na nim z powodzeniem pobyć do 2015 roku, a może i dłużej. Ciekawi nas, jak będą wyglądały gry na nim za te pięć lat...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje