Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dlaczego Valve preferuje konsolę Xbox 360?

Znamy jeden z powodów, dla których Valve preferuje konsolę Xbox 360 nad PlayStation 3.

Chet Faliszek twierdzi, że jest nim społeczność graczy.

Reklama

Jeżeli zastanawialiście się, dlaczego Valve, kiedy tylko może, omija szerokim łukiem PlayStation 3, to mamy dla was odpowiedź. Według Cheta Faliszka jest to kwestia lepszej społeczności graczy skupionej wokół konsoli Xbox 360. Przypuszczalnie tymi słowami rozpęta kolejną wojnę konsolową.

W tej chwili Left 4 Dead 2 jest tylko na PC i konsolę Xbox 360, bo aspekty społecznościowe najlepiej wspierają tam grę - w końcu chodzi o granie z przyjaciółmi. Jeżeli nie kupujecie wersji na konsolę Xbox 360, licząc, że wyjdzie na PlayStation 3, to mówię, że tak się nie stanie. Gra wychodzi na PC i konsolę Xbox 360 i pozostanie tytułem na wyłączność dla tych platform.

Jeśli chodzi o spotkania z przyjaciółmi i aspekty społecznościowe, to uważam, że Xbox 360 bije na głowę PlayStation 3. Znamy już zatem jeden z powodów, dla których Left 4 Dead 2 nie pojawi się na sprzęcie Sony. Warto jednak pamiętać, że podobne głosy słyszeliśmy przy okazji wydania Orange Box, które w końcu pojawiło się też na PlayStation 3. Tymczasem, w kolejnej fazie wojny konsolowej, rozlano oliwę i rzucono graczom zapałki.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | playstation 3 | Xbox | Valve | 360 | xbox 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje