Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Demo Dead Space 2 jeszcze przed świętami?

Data premiery pełnej wersji jest konkretna i raczej pewna. A co z wersją demonstracyjną? Nie mamy jeszcze żadnych szczegółów, lecz możliwe, iż zagramy w nią jeszcze przed gwiazdką.

Electronic Arts jako jedna z niewielu firm zachowała dobry zwyczaj publikowania dem przed premierami swoich gier. Dzięki nim możesz przekonać się, czy produkcja, którą się interesujesz, rzeczywiście jest tym, czym liczyłeś, że będzie. Nie wszystkie pozycje otrzymują wersje demonstracyjne, ale na pewno ma ją otrzymać Dead Space 2.

Reklama

O demie po raz pierwszy usłyszeliśmy już w marcu tego roku. Wtedy EA podało do wiadomości, że na pewno będziemy mogli przetestować Dead Space 2 przed premierą. Jednak po dziś dzień nie skonkretyzowało swojego planu i nie poinformowało nas, kiedy zamierza nas uraczyć wersją demonstracyjną. Ale jest nadzieja, że stanie się to jeszcze zanim zasiądziemy do wigilijnego stołu i dobierzemy się do karpia.

Steve Papoutsis z Visceral po tym, jak został zapytany, czy są szanse na zagranie w demo Dead Space 2 jeszcze przed Bożym Narodzeniem, odpowiedział: "To świetne pytanie! Wiele osób mi je zadaje, więc będę się musiał poważnie zastanowić. Bądźcie czujni, zaglądajcie regularnie na naszego Facebooka, bo nigdy nic nie wiadomo..."

A zatem szanse są. Wcale nie takie małe, skoro sam Papoutsis postanowił podkręcić temat, odpowiadając na jedno z pytań graczy. W najgorszym wypadku - gdyby jakieś krwiożercze kreatury dobrały się do dema i porwały je do swoich kosmicznych gniazd - pozostanie nam poczekać do pełnej wersji, czyli do 25 stycznia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje