Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Def Jam Rapstar już zaprzyjaźniony z Kinectem

Kinect nie przeprowadza jeszcze zdecydowanej ofensywy, lecz już teraz nawiązuje rozmaite ugody. Jedną z ostatnich jest ta zawarta z Def Jam Rapstar.

W sieci pojawiła się już aktualizacja, dzięki której możesz zacząć bawić się w Def Jam Rapstar przy wykorzystaniu Kinecta. Jest ona oczywiście darmowa i waży niewiele, dzięki czemu cała operacja wprowadzania obsługi urządzenia powinna być bezbolesna.

Reklama

Przypominamy jednak, że Def Jam Rapstar nie wykorzystuje Kinecta w taki sposób, w jaki moglibyśmy się spodziewać. Po zainstalowaniu łatki wcale nie będziesz mógł kierować grą za pomocą ruchów czy komend głosowych. W tym przypadku Kinect przydaje się tylko do rejestrowania twoich występów, które potem możesz wgrać na specjalną stronę internetową.

Def Jam Rapstar to popularna gra z gatunku karaoke, jednak przeznaczona wyłącznie dla osób, którym w ucho wpadają takie rytmy, jak hip-hop, rap czy R'n'B. Jeżeli szukasz czegoś bardziej popowego lub stworzonych do zabawy familijnej, nie masz tutaj czego szukać.

Nadal czekamy na kolejne gry przeznaczone na Kinecta, bo odkąd urządzenie trafiło na rynek, mieliśmy okazję pograć tylko w kilka tytułów, do tego w większości prostych. W przyszłym roku do sklepów ma powędrować więcej produkcji dla "hardkorowych" graczy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje