Reklama

Crysis na X360 jeszcze w tym roku, na PS3 w przyszłym

PSU twierdzi, że zna orientacyjne terminy wydań wersji konsolowych Crysisa.

Informator serwisu przekazał mu również, że będą one rozszerzone o zawartość Warheada, który trafi na PC we wrześniu. A to nie koniec ciekawych informacji...

Serwis PlayStation Universe twierdzi - powołując się na swojego informatora - że konsolowe wersje FPS-a Crysis są bliżej, niż się może wydawać. Co ciekawe, studio Crytek szykuje ponoć dla nowych platform grę, która połączy w sobie zawartość zarówno "edycji podstawowej", jak i Warheada. Graficzna perełka niemieckiego developera może - według PSU - trafić na Xboksa 360 już pod koniec tego roku, najpóźniej w pierwszym kwartale 2009. Natomiast wersja na PlayStation 3 ma pojawić się nieco później, w pierwszym albo drugim kwartale przyszłego roku.

Reklama

Brak jednoczesnej premiery ma być wynikiem faktu, że studio tworzy dwie osobne wersje i skupia się na wyciśnięciu wszystkiego z bebechów obu maszyn. Co ciekawe, chętnym na wersję na konsolę Sony dłuższe oczekiwanie mają wynagrodzić tekstury w wyższej rozdzielczości (czyżby syndrom Rage'a?), bardziej wymagająca SI i inne, niesprecyzowane zmiany na lepsze. Czy to prawda, przekonamy się - miejmy nadzieję - już niedługo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje