Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

10 milionów Gears of War 3? To możliwe

Nadchodzące Gears of War 3 to najchętniej zamawiana gra przed premierą na Xboksa 360. Producent może być więc pewny, że tytuł ten sprzeda się znakomicie.

Już teraz Microsoft zanotował ponad 1,3 miliona zamówień przedpremierowych na Gears of War 3. To ogromna liczba. Analitycy przewidują, że ze względu na tak ogromne zainteresowanie najnowsza część przygód Marcusa Feniksa i jego brygady znajdzie ponad 10 milionów nabywców.

Reklama

Jednocześnie jest to "najszybciej sprzedająca się gra przed premierą na Xboksa 360 jeśli chodzi o gry na wyłączność". Producent pochwalił się także, że w wersję beta rozegrano ponad 20 milionów meczy przez internet, dzięki czemu twórcy dostali sporo informacji zwrotnych, które ułatwią wyeliminowanie błędów i wprowadzenie ostatecznych szlifów.

Pakiet dodatków

Przy okazji producent ogłosił, że do Gears of War 3 będzie można dokupić pakiet dodatków do pobrania. W jego skład wejdą cztery DLC, jednak w tej chwili nie znamy ich zawartości. Wiadomo jedynie tyle, że całość ma kosztować 2400 MS Points (około 100 zł), a kupując oddzielnie rozszerzenia gracze zapłacą drożej o ponad 30%. Miejmy jednak nadzieję, że Epic Games nie wycięło ważnych dla fabuły motywów, aby dodać je jako płatne DLC. Tak bywało w innych grach, jak na przykład w Assassin's Creed 2.

Premiera Gears of War 3 będzie miała miejsce 20 września wyłącznie na Xboksa 360 i ma to być zarazem ostatnia część serii z przygodami Marcusa Feniksa. Oprócz ulepszonej grafiki w porównaniu do poprzedniej odsłony, twórcy wprowadzili także sporo nowości do trybów rozgrywki multiplayer.

Na przykład samouczek dla graczy rozpoczynających zabawę w sieci czy Beast Mode - tryb rozgrywki będący odpowiednikiem Hordy, w którym wcielimy się w Locustów (nazywany on jest także odwróconą Hordą). Dodatkowo obniżony został poziom trudności w kampanii dla pojedynczego gracza, co jest kolejnym ukłonem w stronę mniej doświadczonych w wirtualnych bojach osób.

Dowiedz się więcej na temat: 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje