Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Twórcy Epic Mickey zwolnieni

W sieci rozniosła się informacja o bardzo rozległych zwolnieniach pośród członków teamu odpowiedzialnego za Epic Mickey.

Całkiem niedawno mieliśmy okazję informować o fakcie, iż gra Epic Mickey doskonale sprzedaje się w USA. Tym bardziej może wszystkich zdziwić dzisiejsza wiadomość. Otóż okazuje się, że prawdopodobnie około połowa ludzi odpowiedzialnych za powyższy tytuł obecnie zaczyna rozglądać się za nową pracą!

Reklama

Oznaczałoby to niestety, że pracę straciło około 300-400 osób. Na chwilę obecną przyczyny masowych zwolnień nie są znane. Sama informacja pozostaje też w sferze plotek. Aczkolwiek już powoli pojawiają się pierwsze znaki wskazujące, że faktycznie taka akcja miała miejsce! Potwierdzenia można się doszukać między innymi pośród wpisów w serwisie Twiiter.

Oczywiście, wielkie współczucie dla tych, którzy obecnie muszą szukać pracy, ale... Czy przypadkiem nie zasłużyli sobie troszkę na ten los? Nie da się bowiem ukryć, że Epic Mickey okazała się produkcją nieco poniżej tego, czego można się było spodziewać na podstawie obietnic twórców. Oby ci, co pozostali w szeregach Disney Interactive Studios dobrze przyswoili sobie tę lekcję.

Zwiastun gry Epic Mickey:

Dowiedz się więcej na temat: twórca | zwolnienia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje