Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Premiera Skate It

Od wczoraj w Stanach Zjednoczonych, a od dzisiaj również w Europie i Polsce można już kupić Skate It, czyli nową edycję serii symulatorów jazdy na deskorolce - Skate - tym razem stworzoną z myślą o konsolach Nintendo.

Dystrybucją gry w naszym kraju zajęła się oczywiście firma Electronic Arts Polska, a sugerowana przez nią cena wersji na Wii wynosi 179,90 zł, z kolei posiadacze DSa muszą zapłacić 119,90 zł.

Reklama

Podobnie jak gry z tej serii (skate.) wydane przeszło rok temu na Xboxie 360 i PS3, tak i Skate It przeniesie nas na ulice fikcyjnego miasta San Vanelona, a wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych tricków umożliwi nam intuicyjny system sterowania - Flick It. Chociaż w przypadku wersji na Wii do kontrolowania ruchów wirtualnego skatera wystarczą standardowe kontrolery tej konsoli - Nunchuck i Remote, zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza jeżeli dodatkowo posiadamy Wii Board - wówczas możemy wykorzystać wagę do wykonywania niektórych akcji, na przykład tak zwanych manuali lub po prostu do określania kierunku jazdy.

Więcej informacji na temat Skate It znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji. Przypomnijmy jeszcze, że już w styczniu przyszłego roku posiadacze PS3 i Xboxów 36 otrzymają sequel skate. - Skate 2.

Dowiedz się więcej na temat: jazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje