Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowie wieści o DJ Hero

Niesamowita popularnosć Guitar Hero spowodowała, że Activision Blizzard zaczęło ostro promować również inne, zbliżone tematycznie pomysły.

Jednym z nich jest nowa seria taneczno-muzyczna pt. DJ Hero.

Reklama

Jak na razie wiadomo bardzo niewiele. Wiemy że DJ Hero pojawi się jeszcze w tym roku a najnowszą niespodzianką jest jeszcze gorąca strona poświęcona grze. Niestety w chwili obecnej praktycznie nic na niej nie ma. Pewne jest jedynie, że DJ Hero pojawi się PS3 i PS2, Xbox 360 oraz Wii. Co z PC i Nintendo DS? Prawdopodobnie nie dostąpią tego "zaszczytu".

Premiera gry, jak już wspomnieliśmy, jeszcze w tym roku, prawdopodobnie na jesieni. Prace nad tytułem prowadzi specjalnie wykupione w tym celu studio FreeStyleGames. Dodajmy jeszcze, że w przeciwieństwie do Guitar Hero, nowa produkcja Activision ma być skierowana do młodszych odbiorców.

Ponieważ termin premiery gry nie jest wcale tak bardzo odległy, spodziewamy się, że wkrótce ujawnione zostanie więcej konkretniejszych informacji. Na powyższej, podanej stronie gry, można zapisać się do newslettera. Jeśli to zrobisz, na pewno będziesz wiedział co w trawie piszczy...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje