Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nintendo patentuje siodło do Wii

Po mierniku pulsu przyszedł czas na kolejną innowację.

Nintendo opatentowało właśnie nadmuchiwany kontroler do konsoli Wii.

Reklama

Jeżeli myśleliście, że Nintendo niczym nie może was już zaskoczyć to ponownie byliście w błędzie. Po mierniku pulsu firma szykuje kolejną małą rewolucję - nadmuchiwany kontroler do konsoli Wii. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale Nintendo opatentowało nadmuchiwaną poduszkę, która ma miejsce na zamontowanie Wiilota. Jak łatwo się domyślić kontroler będzie idealny do wszystkich gier jeździeckich.

Sama konstrukcja ma przypominać nadmuchiwane piłki do ćwiczeń. Zaletą takiego kontrolera jest na pewno łatwe przechowywanie po zabawie. Sam patent sugeruje wykorzystanie kontrolera w symulatorach jazdy konnej, ale równie dobrze może być ekwiwalentem latającego dywanu, smoka czy podwodnego wehikułu. Możliwości są tutaj olbrzymie. Nie wiadomo jeszcze niestety, czy i kiedy kontroler trafi na rynek.

Kontroler sprowadza graczy ponownie do pozycji siedzącej, ale na pewno nie będzie oszczędzał im ruchu. Złośliwi dopatrują się też potencjalnych zastosowań w grach erotycznych. Na razie poczekamy jednak, co z kontrolerem zrobi samo Nintendo.

Dowiedz się więcej na temat: kontroler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje