Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Będziemy rozbierać kobiety na Wii?

Tak, w tytule nie ma pomyłki! Na kojarzone przede wszystkim z rodzinną rozrywką Wii, powstała gra ociekająca wręcz nagością.

Sexy Poker od Gameloftu pojawi się w Wiiware jeszcze w tym miesiącu.

Reklama

Za zabawę Emi, Sakurą i ich koleżankami przyjdzie nam zapłacić aż 500 punktów Wii. Jak obiecują autorzy, wszystkie panie będą w mangowym stylu, co powinno zadowolić wszystkich miłośników japońskiego typu urody. Niestety gra przeznaczona jest tylko dla jednej osoby, więc ewentualna zabawa z rodzinką niestety nie wchodzi w grę. Wszystko opiera się o zasady Texas Hold'em, a reszta reguł jest, jak to w tego typu grach, niewiarygodnie prosta. Im jesteś lepszy, tym więcej wygrywasz - wirtualne zawodniczki tracą ciuszki, a Ty zyskujesz kolejne zdjęcia w swojej galerii chwały.

Nie dziwi, że Nintendo znane do tej pory z bardzo restrykcyjnego podejścia do publikowania gier na swoje konsole, trochę spuszcza z tonu. Nie należy zapominać, że erotyka i pornografia to wciąż jedne z najlepiej sprzedających się rzeczy na całym świecie i z pewnością wśród posiadaczy Wii znajdzie się cała masa graczy gotowych wyłożyć te 500 punktów, by zagrać w karty z wirtualnymi laseczkami. Gra nie została dopuszczona do sprzedaży w Australii.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje