Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Uncharted wyląduje na PSP2?

Zapowiedziane niedawno Uncharted 3: Drake's Deception być może nie jest jedyną kontynuacją serii. Ponoć Sony szykuje spin-off z myślą o konsolce PSP2.

Pierwsza plotka na temat Uncharted pojawiła się w serwisie Galaxynextdoor.com, który napisał, że produkcją gry miałby się zająć zespół Sony Bend. Kolejne doniesienia pojawiły się w magazynie Game Informer, który donosi, iż tytuł miałby trafić na sklepowe półki latem przyszłego roku. Jest to więc także potencjalny przeciek dotyczący daty premiery samego PSP2.

Reklama

Dziennikarze Game Informera zdradzają, że rozmawiali już kilkoma producentami na temat PSP2 i wszyscy z nich podkreślają, że ta konsolka ma olbrzymią moc. Z pewnością pozwoliłaby ona na stworzenie takiego Uncharted, o jakim wszyscy posiadacze tego urządzenia by marzyli - równie pięknego, jak te odsłony, które ukazały się na PlayStation 3 (oczywiście zachowując proporcje).

Jak widać, są to na razie tylko plotki. W dalszym ciągu nie wiadomo ani kiedy miałoby się ukazać Uncharted na PSP2, ani nawet kiedy mogłoby owo PSP2 trafić do sklepów. Sony w obu tematach milczy. Nowa konsolka na pewno będzie miała premierę w przyszłym roku, ale ciężko przewidzieć nawet, czy w pierwszej połowie, czy w drugiej.

O wiele konkretniejsze są informacje na temat Uncharted 3: Drake's Deception na PlayStation 3, które ukaże się 1 listopada przyszłego roku. Już niebawem spodziewajcie się naszej, ociekającej faktami zapowiedzi gry.

Dowiedz się więcej na temat: spin-off

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje