Reklama

Sony PSPgo - podejście drugie!

Wygląda na to, że włodarze Sony wreszcie zauważyli jaką porażką okazał się być najnowszy model PlayStation Portable - PSPgo. Firma zamierza wypuścić urządzenie na rynek... jeszcze raz.

PSPgo od początku egzystencji na rynku miało pod górkę. Konsola została okrojona w stosunku do poprzednich modeli, a jej cena jest zdecydowanie wyższa. Optymizmem nie napawają również ceny gier w elektronicznej dystrybucji. Okazało się, że urządzenie które miało pokazać zalety tego typu sprzedaży gier, zrobiło coś zupełnie przeciwnego - wielu ludzi jest teraz sceptycznie nastawionych do samego PSPgo, jak i zakupów oprogramowania przez internet.

Sony postanowiło coś z tym fantem zrobić. Firma zamierza przeprowadzić powtórną premierę PSPgo. Czeka nas więc wielka kampania reklamowa i próba dotarcia do klientów, których ominęło poprzednie wprowadzenie najnowszego modelu PlayStation Portable na rynek. Nie wiadomo jednak, czy firma zamierza obniżyć cenę PSPgo, co w obecnej sytuacji byłoby najlepszym rozwiązaniem. Jeśli nawet tak się nie stanie to możemy być pewni (Amerykanie stuprocentowo) kolejnych spotów reklamowych z Kevinem Butlerem w roli głównej.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | urządzenie | firma | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje