Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

PSP 2 równie mocny jak PS3?

Jeśli dotychczasowe informacje o PSP 2 się potwierdzą, to będzie to chyba jeden z najgorzej skrywanych sekretów Sony.

W sieci pojawiły się bowiem nowe plotki dotyczące konsolki - według nich, urządzenie będzie wyświetlać grafikę na poziomie tej... z PS3!

Reklama

Redakcja serwisu IGN, powołując się na swojego anonimowego informatora, który miał już okazję sprawdzić PSP 2, twierdzi, że konsolka będzie w stanie wyświetlać grafikę porównywalną do tej z pierwszych gier na PlayStation 3. Procesor kieszonsolki ma bowiem posiadać połowę mocy tego, który jest sercem PS3.

Biorąc pod uwagę, że gry wyświetlane będą w niższej rozdzielczości na mniejszym ekranie, jakość ich oprawy graficznej może być podobna do tej znanej z PlayStation 3. Być może więc Sony zamierza umożliwić twórcom dostosowanie swoich gier z dużej konsoli do możliwości PSP 2.

Co więcej, niewykluczone, że dzięki temu powstawać będą produkcje, w które będziemy mogli grać zarówno na PS3, jak i na handheldzie. Co byście powiedzieli, gdybyście mogli kontynuować rozgrywkę w Assassin's Creed III w drodze do szkoły/pracy po odejściu od konsoli?

Informator portalu IGN potwierdził również, że opublikowane jakiś czas temu przez serwis VG247 zdjecia konsolki są prawdziwe.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje