Reklama

PS Vita: Wysyp nowych gier

Już od dziś można zagrać w hity znane z PlayStation 3 na przenośnym systemie Sony PlayStation Vita.

Need For Speed: Most Wanted

Najnowsza odsłona popularnej serii wyścigowej zawładnęła już wyobraźnią niektórych uczestników targów, oceniających ją jako jeden z ukrytych klejnotów gamescom 2012.

Dlaczego? Cóż - ogromna prędkość i emocje znane z wersji na PlayStation 3, do tego zróżnicowane trasy, mocne samochody, ciekawe wyzwania, ładna grafika i funkcje ekranu dotykowego pozwalające na sterowanie danymi wyświetlanymi na ekranie, a to wszystko połączone z mobilnością systemu PlayStation Vita - to tytuł, który wypróbować powinien każdy szanujący się fan Need for Speed.

Assassin's Creed III: Liberation

Reklama

Inteligentna, wymagająca umiejętności skrywania się i skradania gra Assassin's Creed III: Liberation już jest. W grze możesz wędrować przez zatłoczone ulice Nowego Orleanu, śledząc swoje cele, możesz też skakać po dachach, walczyć wręcz, kryć się i rozwiązywać zagadki, korzystając z ekranu dotykowego. A dzięki systemowi PS Vita możesz mieć tę wspaniałą grę zawsze przy sobie.

Wyrusz w niezapomnianą podróż, która zaprowadzi cię na ulice Nowego Orleanu i do starożytnych ruin Majów.

- Odegraj kluczową rolę podczas gwałtownych narodzin nowego narodu, walcząc o wolność swoją i innych obywateli;

- Wykorzystuj umiejętności, instynkt i uzbrojenie do polowania i eliminacji przeciwników;

- Korzystając z innowacyjnych elementów sterujących systemu PS Vita dokonuj zabójstw w zwolnionym tempie, okradaj niczego się niespodziewające ofiary i ścigaj wrogów.

Polski zwiastun gry Assassin's Creed III: Liberation:

(informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje