Kratos powraca na PSP

Bezwzględny spartański wojownik Kratos powraca na PSP w epickiej jatce, która wyjawi tajemnicę jego wstąpienia na tron Boga Wojny.

Przygotujcie się na opowieść o podróży spartańskiego wojownika Kratosa, w trakcie której poznacie jego tragiczną przeszłość i historię wstąpienia na tron Boga Wojny. To brutalna, pełna chaosu opowieść, która w pełni wykorzystuje moce konsoli PSP!

W grze Duch Sparty znajdziecie wszystko, co zachwycało was w poprzednich częściach God of War - bezlitosną akcję, wspaniały scenariusz i szatę graficzną, a wszystko to na platformie przenośnej, dzięki czemu będziecie mogli grać gdziekolwiek i kiedykolwiek najdzie was ochota.

Reklama

Stańcie oko w oko z brutalnym i niebezpiecznym światem pełnym mitycznych bestii, legendarnych postaci i epickich historii. Nowa przygoda rozpoczyna się dokładnie w punkcie, w którym zakończyła się gra God of War.

Kratos, nękany przez nawiedzające go koszmary przeszłości, udaje się na Atlantydę, aby dokonać zemsty. Podróż ta ukaże jego oczom mroczne sekrety sięgające najstarszych zakątków jego pamięci.

Gracz, wcielając się w postać Kratosa, ponownie chwyci za zabójcze Ostrza Ateny oraz potężną włócznię, pozna także nowe ataki magiczne, stając do walki z między innymi z mitycznym Gryfem i potworem morskim Scyllą.

W polskiej wersji językowej ponownie usłyszymy Bogusława Lindę wcielającego się w rolę nieustraszonego Kratosa. Gra oferuje także możliwość wyboru angielskiej wersji językowej.

God of War: Duch Sparty na PSP trafi do sprzedaży 3 listopada na UMD (Universal Media Disc) lub jako gra do pobrania z PlayStation Store.

(Sony Computer Entertainment Polska/Interia.pl)

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy