Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gran Turismo bez stłuczek... na PSP

Gran Turismo to najważniejsze wyścigi konsol PlayStation.

Jednak zapowiedziana podczas targów E3 wersja na PSP pozbawiona będzie kilku elementów swej starszej siostry.

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że wersje gier na konsole przenośne są zwykle mocno okrojone względem edycji z dużych platform. Nie inaczej będzie z Gran Turismo na PSP. Wiadomo już, że gra nie doczeka się dodatków rozprowadzanych cyfrowo.

Ograniczenia obejmą też grafikę, z której zostanie wycięty model zniszczeń pojazdów. Martwi też możliwość ścigania się z zaledwie trzema przeciwnikami na raz. Na ten temat wypowiedzieli się przedstawiciele Polyphony Digital: Przeprowadziliśmy wiele prób, które wykazały, że wyścig z trzema przeciwnikami zapewnia najlepszą możliwą zabawę przy utrzymaniu wysokiej jakości produktu.

Równie enigmatyczną odpowiedź otrzymaliśmy na pytanie o możliwość interakcji między wersją gry na PSP i Gran Turismo 5 na PlayStation 3: Polyphony zawsze wyciągało maksimum możliwości z dostępnego sprzętu i nawet jeśli nie jest to odpowiedź na pytanie, to zostawia duże pole do spekulacji. Tym samym można śmiało założyć, że nie doczekamy się rozwiązań znanych choćby z Resistance 2 i Resistance: Retribution, gdzie podłączenie PSP do PlayStation 3 odblokowywało nowe możliwości gry na przenośnej konsoli.

Premiera Gran Turismo PSP jest zapowiedziana na 1 października br. Miejmy nadzieję, że kieszonkowa wersja tych klasycznych już wyścigów spełni oczekiwania graczy.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje