Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Firmware 3.70 do PSP już dostępny

Koncern Sony Computer Entertainment wypuścił najnowszą wersję oprogramowania do PSP - firmware oznaczony numerem 3.70 przynosi ze sobą kilka nowych funkcji.

Wprawdzie dostępna jest jedynie jego japońska wersja, jednak można ją bez przeszkód instalować również na europejskich konsolach.

Reklama

Największą nowością jest możliwość wgrywania swoich skórek (custom themes), które pozwalają bardziej ingerować nam w wygląd menu naszej konsoli. Oprócz tego filmy są teraz dzielone na sceny, po których możemy przeskakiwać podczas oglądania. To bardzo użyteczny dodatek, bo ile to już razy musieliśmy przewijać połowę filmu, by dojść do interesującego nas momentu? Przydatna będzie też na pewno możliwość podpisywania przycisków pod konkretne funkcje w opcji Remote Play. Fanów przeglądania zdjęć ucieszy za to fakt, iż od teraz będą mogli to robić jednocześnie słuchając muzyki.

Jeszcze raz trzeba podkreślić, iż jest to japoński update. Oczywiście działa, ale można poczekać również na jego europejską wersję, która powinna pojawić się na dniach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje