Reklama

BioWare tworzy na PSP

Studio ma pełne ręce roboty, bo przecież pracuje w pocie czoła nad Dragon Age II i Star Wars: The Old Republic, ale mimo to w międzyczasie rozwija kolejne projekty handheldowe.

Już kilka dni temu Greg Zeschuk zapowiedział, że BioWare zamierza wejść na rynek gier na urządzenia mobilne. Do tej pory firma stworzyła tylko jedną produkcję tego typu, a mianowicie Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood na Nintendo DS, jednak prawdopodobnie już pracuje nad kolejną.

Przynajmniej tak wynika z profilu Mitchella Fujino w portalu LinkedIn, w którym czytamy, że pracuje on nad nieogłoszonym jeszcze tytułem na handheldy. Tę ostatnią informację po pewnym czasie Fujino usunął, więc pewnie coś jest na rzeczy, tylko po prostu BioWare nie chce tego na razie ujawniać.

Reklama

Pierwsze plotki wskazują, że owym tajemniczym projektem może być kontynuacja Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood, ale równie dobrze może to być coś zupełnie nowego. Nie jest to natomiast na pewno handheldowa wersja Dragon Age, o którą podejrzewano swego czasu BioWare, ale ostatnio Greg Zeschuk zdecydowanie zaprzeczył temu, by kiedykolwiek Dragon Age miał trafić na urządzenia mobilne.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy