Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

A-men - polski tytuł startowy na PlayStation Vita

Już 22 lutego wraz z debiutem konsoli PlayStation Vita firmy Sony w Polsce będzie miała miejsce europejska premiera gry A-men. Jest to pierwszy tytuł startowy na konsolę przygotowany przez polskie studio.

Po raz pierwszy w historii, w ekskluzywnym gronie tytułów startowych na nową konsolę, pojawi się gra polskiego dewelopera. Jest to duże wyróżnienie dla jej producenta - krakowskiego studia Bloober Team.

Reklama

A-men jest adresowana do graczy, którzy nie boją się zmierzyć z poważnymi wyzwaniami. Produkcja Bloober Team to gra platformowa zawierająca elementy logiczne, nawiązuje ona do takich hitów sprzed lat jak Lemmings czy Lost Vikings. Na grę składają się 4 światy i 40 poziomów rozgrywki. Jak szacuje producent, aby przejść wszystkie etapy potrzeba poświęcić od 15 do 20 godzin.

"Jesteśmy dumni, że to właśnie nasze studio jako pierwsze stworzyło tytuł startowy na PlayStation Vita" - mówi Piotr Babieno, Prezes Zarządu Bloober Team. "Stworzyliśmy produkt, którego sam, jako zapalony gracz, od dłuższego czasu bezskutecznie poszukiwałem na rynku - gry która jest tak wciągająca, że nie daje spać po nocach. A-men wymaga od użytkownika naprawdę maksymalnego zaangażowania, a przejście kolejnego levelu dostarcza olbrzymiej satysfakcji" - dodaje.

A-men zadebiutuje na rynku europejskim 22 lutego (w dniu premiery PlayStation Vita). Będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej poprzez platformę PSN i będzie posiadać również polską wersję językową (wersja kinowa). Cena gry została ustalona na poziomie 14,99 EUR dla krajów strefy euro, natomiast w Polsce na 54 zł. W dniu premiery, Bloober Team udostępni darmowe demo A-men.

(Informacja prasowa)

Dowiedz się więcej na temat: mena | PlayStation Vita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje