Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ten konkurs Cię zabije!

Wygraj "wycieczkę" na planetę Helghan!

Dwa dni temu nastąpiła premiera gry Killzone 2, sequela strzelaniny typu FPS, która niegdyś pozwoliła konsoli PlayStation 2 rzucić wyzwanie xboxowej serii Halo. Z tej okazji wraz z dystrybutorem gry, firmą Sony Computer Entertainment Polska, pragniemy zaprosić was do konkursu, w którym do wygrania jest 5 kopii gry Killzone 2 na konsolę PlayStation 3.

Reklama

O grze:

Killzone 2 to już trzecia cześć słynnej serii produkowanej przez studio Guerilla Games, a pierwsza, która została wydana na platformie kolejnej generacji, co wiąże się ze znacznym skokiem technologicznym, widocznym szczególnie w dziedzinie grafiki.

Rozgrywka toczy się na planecie Helghan, gdzie aktualnie prowadzone są regularne walki pomiędzy wojskami ISA a Helghastami. Szybkie i zażarte to jedyne słowa, jakie idealnie odwzorowują klimat bitw rozgrywanych na rodzimym terenie przeciwnika.

W odniesieniu do wielu innych strzelanek Killzone 2 po prostu pozostawia je daleko w tyle. Już na samym wstępie gra uzbraja nas w podstawową broń i bez żadnego zająknięcia wrzuca w sam środek konfliktu - pierwszy poziom ma miejsce w fabryce położonej blisko basenu wodnego, gdzie polegać musimy na własnych umiejętnościach strzeleckich oraz zdolności przetrwania. Po szybkim zaznajomieniu się z panującymi na obcej planecie zwyczajami otrzymujemy pierwsze zadania, które pomogą nam wykonać członkowie drużyny kierowani przez konsole. Tak zwani bohaterowie niezależni zostali wyposażeni w niezły poziom inteligencji. Przeciwnicy skutecznie używają osłon, ostrożnie wychylają się zza flanki, aby oddać strzał oraz nieźle koordynują poszczególne ataki.

W solidnym trybie wieloosobowym do dyspozycji oddane zostało nam osiem map oraz opcja dopasowania rozgrywki, umożliwiająca graczom nie tylko wybór strony konfliktu, po której zamierzają się oni opowiedzieć, ale także klasy (dokładnie 7 różniących się umiejętnościami głównymi oraz dodatkowymi), oddziału oraz miejsca, w jakim mamy rozpocząć grę.

Jednym z najbardziej fascynujących elementów tej pozycji jest grafika. Nie chodzi tylko o dynamiczne oświetlenie oraz otoczenie bogate w śliczne tekstury, które produkują niezapomniany pejzaż, ale o realizm w animacji postaci, który jest tak uderzający, że przez pierwsze kilka minut można dostać zawrotów głowy. Niesamowite wrażenie można doświadczyć przy oddawaniu strzałów do wrogich jednostek znajdujących się na podwyższonych platformach, których przeszyte kulami ciała przepięknie spadają w dół (pełne wsparcie dla ragdoll physics), odbijając się po drodze od wystających fragmentów konstrukcji. Grając na telewizorze wyposażonym w funkcje HD można dostosować m.in. głębie kolorów czy pełnoekranowy anti-aliasing i motion blur . Żeby tego było mało gra serwuje nam także zmienne warunki pogodowe, które jeszcze bardziej potęgują niesamowite doznania z zabawy. W skrócie jest to jedna z najbardziej widowiskowych strzelanek, jakie można było do tej pory uświadczyć na konsolach nowej generacji.

Zasady sondażu:

Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Czy uważasz, że gra Killzone 2 może zostać uznana za najlepszą grę FPS ostatnich lat?

Wyślij SMS na numer 7252 o treści: GRY.K.TAK lub GRY.K.NIE

Koszt wysłania SMS -a wynosi 2,44 zł VAT.

Sondaż przeznaczony dla abonentów wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 5 kopii gier Killzone 2 na konsolę PlayStation 3.

Sponsorem nagród jest firma Sony Computer Entertainment Polska.

Dowiedz się więcej na temat: zabójstwo | konkursy | konkurs | wygraj

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje