Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

SEGA Rally Online Arcade zapowiedziana

No i masz - dopiero wczoraj pisaliśmy, iż SEGA prawdopodobnie po cichu pracuje nad kolejną odsłoną SEGA Rally, a tu już mamy potwierdzenie.

Pisząc wczoraj na ten temat, powoływaliśmy się na stan wiedzy południowokoreańskiej organizacji Game Rating Board, która została poproszona przez Sony Computer Entertainment o przydzielenie do kategorii wiekowej projektu SEGA Rally Online Arcade. Okazuje się, że jego nazwa to rzeczywiście tytuł nowej gry z serii SEGA Rally.

Reklama

Wobec krążących po sieci plotek SEGA uznała, że nie ma już co kryć projektu w tajemnicy i ujawniła, iż pracuje nad SEGA Rally Online Arcade, zręcznościową "ścigałką", która jeszcze w tym roku ma trafić do usług Xbox Live Arcade oraz PlayStation Network. Nie ma, przynajmniej na razie, mowy o wersji na PC.

SEGA Rally Online Arcade ma być inspirowana poprzednimi odsłonami serii - SEGA Rally Revo oraz SEGA Rally 3. Ponadto Haruki Satomi, wiceprezes działu e- biznesu w SEGA, zapowiada, iż w grze pojawi się także wiele nowości. Produkcja ma być przeznaczona zarówno dla nowicjuszy, jak i dla starych wyjadaczy.

W SEGA Rally Online Arcade prawdopodobnie będziemy się mogli pościgać trzynastoma samochodami, m.in. Peugeotem 207, Subaru Imprezą i Mitsubishi Lancerem. Wśród trybów rozgrywki pojawią się Champion Battle, Time Attack oraz przede wszystkim opcja zabawy przez sieć.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje