Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Pierwsze informacje o Darksiders 2 wkrótce

Wiedzieliśmy już o tym, że powstaje Darksiders 2 - sequel udanego slashera, wydanego także na PC. Jak dotąd o grze było jednak cicho.

Jak zdradził wysoko postawiony przedstawiciel THQ, pierwsze informacje o produkcji poznamy już "wkrótce".

Reklama

Danny Bilson, wiceprezes ds. gier "hardkorowych" w THQ na swoim Twitterze poinformował, że niedługo ujawnione zostaną pierwsze szczegóły o Darksiders 2.

"Informacje o Darksiders 2 pojawią się już wkrótce w wielki sposób! Cóż, na kilka wielkich sposobów" - pisze Danny Bilson.

Bilsonowi chodziło zapewne o rozpoczynające się już przyszłym tygodniu targi E3, niewykluczone także, że o grze dowiemy się czegoś ze znanych branżowych magazynów - np. z Game Informera. Może to potwierdzać rozesłanie przez Bilsona wpisu na Twitterze jednego z redaktorów tego pisma.

"W następnym tygodniu pokażemy wam okładkę wydania poświeconego targom E3 i nie mogę się tego doczekać, bo zwariowałem na jej punkcie. Wykorzystana grafika jest niesamowita" - czytamy we wpisie.

"Niesamowitość" okładki mozę brać się z komiksowych korzenii serii Darksiders. Nad "jedynką" w roli dyrektora kreatywnego pracował Joe Madureira, odpowiedzialny za kilka komiksów dla Marvela (m.in. Deadpool, czy Uncanny X-Men).

Jeśli rysownik znajduje się w zespole stojącym za sequelem, to najprawdopodobniej właśnie on ją zaprojektował.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje