Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nieprędko ujrzymy kontynuację AC

To, że kontynuacja Assassin's Creeda powstanie, jest pewne. Więcej wątpliwości wzbudza termin wydania gry.

Przedstawiciele Ubisoftu dają do zrozumienia, że przyjdzie nam jeszcze poczekać na sequel tej niezwykle ciepło przyjętej produkcji.

Reklama

Ubisoft znany jest ze swojej umiejętnej polityki wprowadzania na rynek nowych marek przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości (nie mylić z: "taśmowości") serii już istniejących. Kolejnym w pełni udanym wejściem na rynek całkowicie nowego produktu zapisał się wydany pod koniec ubiegłego roku Assassin's Creed. Niektórzy już teraz z niecierpliwością czekają na pojawienie się jego kontynuacji.

Nastroje ostudził nieco Laurent Detoc w wywiadzie dla magazynu Forbes. Przedstawiciel francuskiego giganta zapewnił, że jego firma znajduje się w bardzo dobrej sytuacji finansowej, przez co nie musi spieszyć się z produkcją sequela Assassin's Creeda.

Co więcej, Detoc zdaje sobie sprawę, że obecnie konsumenci są nasyceni zawartością jaką dostarczyła pierwsza odsłona przygód Altaira. Dlatego też Ubisoft odczeka pewien czas w celu zaostrzenia się apetytów graczy. "Kiedy nadejdzie czas wydania tej gry, będzie ona niezwykle oczekiwana" - stwierdził Detoc.

Fani Altaira nie powinni więc nastawiać się na krótki okres oczekiwania na kolejną odsłonę jego przygód. Nawet orientacyjny termin wydania drugiego Assassin's Creeda nie został podany, zatem pozostaje tkwienie w próżni... i rozkoszowanie się pierwszą częścią superprodukcji Ubisoftu, naturalnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje