Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Motocykle i samoloty dla nowego Burnouta

Studio Criterion ujawniło pierwsze szczegóły o Davisie, czyli sierpniowym uaktualnieniu gry Burnout Paradise. Chłopak zapowiada się niezwykle interesująco, gdyż przyjedzie na szybkim motocyklu i od razu zaprosi na romantyczną przejażdżkę w świetle księżyca.

Ludzie ze studia Criterion nie kłamali, gdy mówili o rewolucyjnych zmianach w kolejnych, imiennych patchach do gry Burnout Paradise, najnowszej odsłony ich słynnego konsolowego cyklu ścigałek.

Reklama

Ujawniono pierwsze informacje na temat Davisa, czyli uaktualnienia planowanego na sierpień (według terminarza - przed Eastwoodem, po Cagneyu). Zaserwuje on właścicielom tej produkcji zmiany, które inni developerzy często zostawiają dla sequeli, a mianowicie wprowadzi motocykle - zupełną nowość w serii. Jednoślady dostaną swoje własne tryby rozgrywki, wyzwania oraz specjalne lokacje przystosowane do ich możliwości. Patch doda również inną ważną opcję - możliwość jeżdżenia nocą, co z pewnością doda smaczku wyścigom po Paradise City. Wiadomo również, że Criterion planuje dla gry coś znacznie bardziej zaskakującego?samoloty! Nie jest to nic pewnego, ale jeśli pomysł sprawdzi się w testach, to mogą być elementem Eastwooda, który zostanie wypuszczony pod koniec roku.

Wracając do motocykli, jedna kwestia intryguje szczególnie - jak zostanie rozwiązany problem kierowcy podczas wypadków? W końcu samochody w tej serii jeżdżą puste, gdyż większość kraks kończyłaby się krwawą plamą w miejscu, gdzie kiedyś siedział człowiek. Wszelkie wątpliwości z pewnością z czasem zostaną rozwiane.

Na koniec przypomnienie: od dziś dostępny jest na PSN patch 1.2 do gry, który z resztą również dorobił się swojego imienia?Cagney. Właściciele edycji xboksowej poczekają na niego jeszcze kilka dni, gdyż Criterion w ostatniej chwili zorientowało się, że wersja na konsolę MS po zaaplikowaniu uaktualnienia dostaje małej czkawki, szczególnie odczuwalnej przy dużych prędkościach. Dokładna lista zmian dostępna jest na oficjalnej stronie studia.

Dowiedz się więcej na temat: studia | motocykle | samolot

Reklama

Reklama

Reklama