Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Motocykle i samoloty dla nowego Burnouta

Studio Criterion ujawniło pierwsze szczegóły o Davisie, czyli sierpniowym uaktualnieniu gry Burnout Paradise. Chłopak zapowiada się niezwykle interesująco, gdyż przyjedzie na szybkim motocyklu i od razu zaprosi na romantyczną przejażdżkę w świetle księżyca.

Ludzie ze studia Criterion nie kłamali, gdy mówili o rewolucyjnych zmianach w kolejnych, imiennych patchach do gry Burnout Paradise, najnowszej odsłony ich słynnego konsolowego cyklu ścigałek.

Reklama

Ujawniono pierwsze informacje na temat Davisa, czyli uaktualnienia planowanego na sierpień (według terminarza - przed Eastwoodem, po Cagneyu). Zaserwuje on właścicielom tej produkcji zmiany, które inni developerzy często zostawiają dla sequeli, a mianowicie wprowadzi motocykle - zupełną nowość w serii. Jednoślady dostaną swoje własne tryby rozgrywki, wyzwania oraz specjalne lokacje przystosowane do ich możliwości. Patch doda również inną ważną opcję - możliwość jeżdżenia nocą, co z pewnością doda smaczku wyścigom po Paradise City. Wiadomo również, że Criterion planuje dla gry coś znacznie bardziej zaskakującego?samoloty! Nie jest to nic pewnego, ale jeśli pomysł sprawdzi się w testach, to mogą być elementem Eastwooda, który zostanie wypuszczony pod koniec roku.

Wracając do motocykli, jedna kwestia intryguje szczególnie - jak zostanie rozwiązany problem kierowcy podczas wypadków? W końcu samochody w tej serii jeżdżą puste, gdyż większość kraks kończyłaby się krwawą plamą w miejscu, gdzie kiedyś siedział człowiek. Wszelkie wątpliwości z pewnością z czasem zostaną rozwiane.

Na koniec przypomnienie: od dziś dostępny jest na PSN patch 1.2 do gry, który z resztą również dorobił się swojego imienia?Cagney. Właściciele edycji xboksowej poczekają na niego jeszcze kilka dni, gdyż Criterion w ostatniej chwili zorientowało się, że wersja na konsolę MS po zaaplikowaniu uaktualnienia dostaje małej czkawki, szczególnie odczuwalnej przy dużych prędkościach. Dokładna lista zmian dostępna jest na oficjalnej stronie studia.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: studia | motocykle | samolot

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje