Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Imponująca kolekcja gier Final Fantasy za ponad 40 tys. zł!

Pewien Tajlandczyk chce sprzedać niebywałą kolekcję gier z serii Final Fantasy. Prawdopodobnie jest tam wszystko co związane z FF: gry, specjalne wersje konsol, kalendarze czy książki.

Tajlandczyk wystawił swoją kolekcję gier i gadżetów z serii Final Fantasy na popularnym serwisie Ebay. Na aukcji znajdziemy praktycznie wszystkie części Final Fantasy, które ukazały się na NES-a, SNES-a, GameBoya, Nintendo DS, PSOne, GameCube'a, Wii czy Xboksa 360.

Reklama

Można by w zasadzie wyliczać bez końca, ponieważ znajdują się tam także Final Fantasy na PC, PS3 czy w wersji mobilnej - Final Fantasy Docomo. Wiele z tych gier jest wręcz w idealnym stanie, niektóre praktycznie nowe - zapakowane w folie, inne trochę bardziej zużyte.

Oprócz gier w kolekcji znajdują się także specjalne wersje PS3, PSP czy GameCube'a, które były sprzedawane w zestawie z którąś z gier Final Fantasy. Dodatkowo na aukcji są także różne książki, komiksy, płyty DVD, a nawet telefon komórkowy. Wszystko oczywiście związane z japońską serią popularnej gry RPG. Jaka cena za to wszystko?

Otóż Tajlandczyk życzy sobie za całą kolekcję 14 900 dolarów, czyli biorąc pod uwagę aktualny kurs dolara, wychodzi nieco ponad 41 tys. zł. Ciekawe, czy ktoś skusi się na taką kolekcję, biorąc też pod uwagę że musi mieć sporo wolnego miejsca w swoim pokoju.

Tajlandczyk ma także sporą kolekcję gier z serii Metal Gear Solid. Całość możecie zobaczyć na jednym z filmików, który prezentuje jego zdobycze:

O serii

Final Fantasy to jedna z największych serii gier na świecie. Obecnie ukazało się 14 części tej popularnej sagi. Nie są one jednak bezpośrednio powiązane ze sobą, ponieważ każda część zawiera całkiem nową historię i bohaterów.

To daje jednak twórcom duże pole manewru, ponieważ podstawowe części Final Fantasy były także wzbogacane o kontynuacje jak na przykład Final Fantasy X-2.

Oprócz gier RPG, Final Fantasy to także marka, która posiada sporo gier innych gatunków jak na przykład strategia turowa Final Fantasy Tactics, czy bijatyka Dissidia: Final Fantasy. Dodatkowo powstało także dużo filmów fabularnych opowiadających losy bohaterów popularnej sagi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje