Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Duże plany Sony na TGS

Sony planuje mocno namieszać podczas targów Tokyo Game Show 2008.

Zapowiedzi doczeka się na nich aż 14 tytułów, z czego 11 trafi na PS3, a 3 na PSP. Wkrótce powinniśmy poznać także plany Nintendo i Microsoftu.

Reklama

Japoński oddział Sony Computer Entertainment ujawnił, że na zbliżających się targach Tokyo Game Show japoński gigant zapowie 14 nowych projektów. 11 z nich ma pojawić się na PS3, pozostałe 3 - na PSP. SCE wyda aż 9 ze wspomnianych jedenastu produkcji na swoją konsolę stacjonarną oraz cały tercet na PSP. Dystrybutorami pozostałych dwóch tytułów na PS3 mają być Konami oraz japońska firma wydawnicza Irem. Przypomnijmy, że ostatnio pojawiły się informacje na temat rzekomego ogłoszenia na tegorocznym TGS-ie wielkiego hitu, czego oczywiście miał dokonać obóz Sony. Żadnych szczegółów w tym zakresie nie podano, jednak można się spodziewać, że będzie to jeden z wyżej wspomnianych jedenastu tytułów, jeśli oczywiście doniesienia o rzekomym hicie okażą się prawdziwe.

Wbrew pozorom Sony nie będzie jedynym wystawcą na Tokyo Game Show 2008. Nintendo już ogłosiło się z konferencją prasową, która zostanie zorganizowana jeszcze w tym tygodniu. Microsoft dotychczas nie stroszył piórek w związku z japońskimi targami, ale to zapewne w związku z formą Xboksa 360 w Kraju Kwitnącej Wiśni. Tym niemniej to przedstawicielom giganta z Redmond powierzono mowę otwierającą tegoroczny TGS.

Przypomnijmy, że targi Tokyo Game Show 2008 trwać będą od 9 do 12 października, z czego dwa pierwsze dni zostaną poświęcone dla prasy, zaś dwa kolejne dla odwiedzających.

Dowiedz się więcej na temat: show | plany | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje