Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dark Souls nie będzie kontynuacją Demon's Souls

Panowie z From Software postanowili wreszcie wyjaśnić sytuację raz na zawsze - Dark Souls, nad którym obecnie pracują, nie będzie bezpośrednim sequelem Demon's Souls, które wypuścili jakiś czas temu.

Owszem, podobieństwa między jedną a drugą produkcją istnieją i nie jest to wcale przypadkowe. Autorzy chcą, aby Dark Souls było czymś w rodzaju duchowego następcy Demon's Souls. Dlatego nie zdziwcie się, gdy zobaczycie pewne elementy wspólne jednej i drugiej gry.

Reklama

Hidetaka Miyazaki z From Software zapowiedział, iż Dark Souls będzie naprawdę trudne. Niektórzy mogli narzekać, że Demon's Souls było zbyt proste - teraz na pewno nie będą. "Chcemy, żeby gracz krzyczał, zawodził i był sfrustrowany" - powiedział Miyazaki. W tym celu na graczy zostaną zastawione tysiące pułapek do ominięcia. Wreszcie jakaś gra, której nie będzie się przechodziło jednym palcem!

Wiadomo już również, że Dark Souls ukaże się jeszcze w tym roku. Tym razem gra nie będzie przeznaczona wyłącznie na PlayStation 3 i ukaże się także na Xboksy 360.

Poniżej możecie zobaczyć premierowy zwiastun Dark Souls:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje