Zewnętrzne dyski do PlayStation 3

Sony udzieliło zajmującej się produkcją sprzętu firmie Buffalo, licencję na produkcję zewnętrznych dysków twardych do PlayStation 3.

Na rynku pojawią się dwa zewnętrzne dyski do PlayStation 3, sygnowane logo Buffalo. Firma szczyci się przede wszystkim tym, że jest to pierwszy raz, kiedy Sony zgodziło się na produkcję licencjonowanych dysków do PlayStation przez zewnętrzną firmę.

Oba dyski będą posiadały 500GB oraz będą podłączane do konsoli poprzez port USB 2.0. Pierwszy z nich HD-AV500U2/SC został wyceniony na 14,800 jenów (około 450zł) i będzie wyświetlał informację o tym, ile miejsca pozostało nam jeszcze do wykorzystania.

Drugi z dysków, oznaczony symbolem HD-CL500U2/SC będzie dostępny w japońskich sklepach za niecałe 12 000 jenów (około 360zł). Nie będzie on jednak posiadał żadnych dodatkowych funkcji, a jedynym ciekawym rozwiązaniem jest jego pionowe ustawienie.

Reklama

Każdy z dysków będzie fabrycznie formatowany w systemie FAT32, co pozwoli na natychmiastowe podłączenie urządzeń do konsoli, zaraz po przyjściu ze sklepu. Oba urządzenia mają pojawić się na rynku w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Pełną specyfikację możemy znaleźć na stronie producenta - polecana jest jednak znajomość języka japońskiego.

Pozostaje jednak jeszcze jedna kwestia - nie od dziś wiadomo, że PlayStation 3 obsługuje wszystkie dyski 2,5" oraz urządzenia USB - czy więc oficjalna licencja od Sony coś tutaj zmienia?

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sony | PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy