Zakupy na PSN - bez karty kredytowej!

Nowe Karty do PlayStation Network pozwolą zasilić Twój portfel i wydać więcej w PlayStation Store, SingStore i PlayStation Home - zarówno na PlayStation 3, jak i PSP.

Sony Computer Entertainment Polska z przyjemnością ogłasza, że 14 od kwietnia 2010 roku będzie można z łatwością zwiększyć środki w portfelu PlayStation Network. A wszystko to dzięki Kartom do PlayStation Network, do nabycia w większości sklepów z grami. Dostępne w dwóch nominałach - 100 zł i 200 zł karty te pozwolą wszystkim buszować po wirtualnych półkach i pobierać zawartość na PlayStation 3 oraz PSP i PSP go z PlayStation Network.

Karty do PlayStation Network otwierają drzwi do PlayStation Store osobom nieposiadającym karty kredytowej i dają wszystkim dostęp do gier online oraz sklepu pełnego ekscytujących gier i materiałów. Karty stanowią idealny pomysł na prezent, zaspokajając wszelkie zainteresowania - umożliwiają zakup ekskluzywnych gier, nowych utworów SingStar z SingStore, a także ubrań, dodatków i mieszkań w wirtualnym świecie PlayStation Home.

Reklama

Zakup i użytkowanie nowej Karty do PlayStation Network jest bardzo proste. Gdy masz już kartę, po prostu:

1. Zaloguj się na PlayStation Network

2. Wejdź na PlayStation Store i wpisz kod

3. To wszystko! Pieniądze są natychmiast dostępne do wydana, na co tylko sobie życzysz.

Nie przegap tej okazji! Karty do PlayStation Network dadzą Ci łatwy dostęp do najnowszej zawartości zarówno do PSP, jak i PS3, od ekskluzywnych gier i niezbędnych dodatków do najnowszych utworów i wirtualnych mieszkań. Mogą też stanowić świetny prezent dla osób, które nie mają jeszcze własnej karty kredytowej, a chciałyby móc pobierać zawartość z PlayStation Network.

(SCEP/Interia.pl)

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PSN | playstation 3 | PlayStation Vita | karty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy