Yakuza 5 oficjalnie zapowiedziana

SEGA zrobiła wreszcie to, co mogła zrobić już dawno - zapowiedziała piątą część serii Yakuza. To, że powstanie, było przecież tajemnicą poliszynela.

Pierwsze wzmianki na temat Yakuzy 5 pojawiły się już w pierwszym kwartale tego roku, jednak wtedy nie dowiedzieliśmy się o grze niczego szczególnego. Natomiast ostatnio o grze wspomniano kilkanaście dni temu, gdy w sieci pojawił się obrazek sugerujący, że piąta odsłona serii będzie tą ostatnią.

Czy rzeczywiście będzie to koniec, nie mamy wciąż najmniejszego pojęcia, lecz wiemy już przynajmniej, że Yakuza 5 powstaje. Jej podtytuł (a dokładnie ostatni jego człon) - Ryu ga Gotoku of the End - znowu daje do myślenia. Czyżby SEGA planowała zakończyć serię? Czy może to tylko prowokacja?

Reklama

Niestety, poza tym, że japoński gigant zapowiedział grę, nie wspomniał o niej samej ani słowem. Nie znamy na razie żadnych szczegółów na temat fabuły czy rozgrywki. Pierwsze informacje na temat Yakuzy 5 powinny zostać podane do wiadomości podczas targów Tokyo Game Show, które odbędą się już w przyszłym tygodniu. Jest szansa, że w ich trakcie będzie można zobaczyć produkcję w akcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Yakuza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy