Wielki powrót EyePeta

Przygotuj się na to, że twój salon zostanie wywrócony do góry nogami, gdy pojawią się w nim nie jeden, a dwa psotne EyePety.

EyePet & Przyjaciele to nowa, ekscytująca gra w entuzjastycznie przyjętej serii EyePet na PlayStation 3, która ma dzisiaj swoją premierę w Polsce. W grze, wydanej przez Sony Computer Entertainment Europe i London Studios, czeka nas teraz dwa razy więcej figli i zabawy z dwoma psotnymi EyePetami.

Intuicyjne w obsłudze kontrolery ruchu PlayStation Move i kamera PlayStation Eye pozwalają graczom bawić się z dwoma EyePetami równocześnie - od tworzenia obszarów zabawy po modyfikowanie im strojów przy użyciu farb, motywów, naklejek i stempli, uczenie ich niezwykłych sztuczek i opiekowanie się nimi jak prawdziwymi zwierzątkami.

Reklama

EyePet & Przyjaciele przedstawia dodatkowego podopiecznego, z którym może bawić się rodzeństwo i znajomi - oba EyePety widoczne są na jednym ekranie. Dwaj gracze mogą równocześnie bawić się z EyePetami i wprowadzić je do swej rodziny, opiekować się nimi w salonie i przeżyć najlepsze doświadczenie z wirtualnymi zwierzakami!

Patrz, jak rozwija się wyobraźnia dzieciaków podczas używania "Centrum Tworzenia", w którym gracze mogą równocześnie użyć kontrolerów ruchu PlayStation Move do modyfikacji kostiumów, zabawek i obszarów zabawy dla każdego ze zwierzaków. Stworzyłeś kiedyś koparkę, która wygląda jak rekin? Albo łódź, która zamienia się w śmigłowiec?

W Fabryce Zabawek właściciele EyePetów mogą ozdabiać i dopracowywać zabawki zgodnie z upodobaniami EyePeta. Dzięki narzędziu "Kostiumy" mogą ozdabiać i szyć ubranka dla EyePetów, udekorowane kolorowymi naklejkami i stemplami. Ubierz swoje EyePety jak chcesz - nie obowiązują Cię żadne reguły!

Kamera PlayStation Eye pozwoli Twojemu podopiecznemu ożyć na ekranie w rzeczywistości rozszerzonej, a cała rodzina może bawić się razem. I Ty, i Twoje EyePety możecie figlować na podłodze, dzięki czemu i dzieci, i dorośli będą bawili się wspólnie całymi godzinami!

Nowe gry i tryby:

- Miękkie zabawki - tryb, w którym gracze mogą wykazać się kreatywnością, budując wspaniały park rozrywki dla swych milusińskich. Składając razem modyfikowalne przedmioty, gracze mogą stworzyć mnóstwo kombinacji, które potem z radością spenetrują ich podopieczni! Dostępnych jest też wiele łamigłówek i wyzwań, które gracze mogą rozwiązywać razem z EyePetami!

- Bawialnia - tryb, w którym panuje niczym nieskrępowana zabawa. Pojawiają się nowe narzędzia, na przykład wskaźnik laserowy i kijek do sztuczek. Przy użyciu kontrolerów ruchu PlayStation Move i dzięki rozpoznawaniu gestów można nauczyć EyePety sztuczek, które będą powtarzać, ilekroć gracz ponownie wykona odpowiedni gest kontrolerem Move. Można też zamienić kontroler Move w pistolet na lśniącą wodę i urządzić dziką gonitwę za swym podopiecznym.

- Opieka nad zwierzątkami - stylizuj, karm, czyść i badaj swojego podopiecznego

- Nagrody - właściciele mogą zdobyć Pet Żetony za wszystkie czynności wykonywane z EyePetami. Zdobywaj żetony, ilekroć karmisz, przebierasz, czyścisz i badasz swojego milusińskiego. Zbieraj je podczas zabawy, nieważne, co robisz. Pet Żetony można wydać na odblokowanie nowej zawartości do wykorzystania w Centrum Tworzenia.

(Sony Computer Entertainment Polska/Interia.pl)

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy