Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wiedźmin: Powrót Białego Wilka na X360 i PS3?

Pamiętacie zawieszony projekt Wiedźmin: Powrót Białego Wilka, który w gruncie rzeczy był po prostu pierwszą częścią gry, ale w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3?

Być może CD Projekt RED postanowiło powrócić do tego pomysłu - na dzień przed letnią konferencją firmy "jedynka" w wydaniu konsolowym pojawiła się w ofercie duńskich sklepów.

Reklama

Na stronie internetowej duńskiego sklepu Cool Shop pojawiła się karta katalogowa Wiedźmina: Powrotu Białego Wilka w wersji na PS3. Natomiast w ofercie sklepu Blockbuster znalazła się nie tylko edycja na konsolę Sony, ale także na Xboksa 360.

Oczywiście może to być błąd, ale warto zwrócić uwagę, że na karcie katalogowej w Cool Shop znalazła się też okładka gry, co trochę zwiększa jej wiarygodność.

Całkiem możliwe, że to właśnie Wiedźmin: Powrót Białego Wilka będzie głównym gwoździem jutrzejszej letniej konferencji grupy CD Projekt RED.

Produkcja została pierwotnie zapowiedziana w 2008 roku. Gra, za którą odpowiedzialne miało być francuskie studio WideScreen Games, miała nie być zwykłym portem - zawartość "jedynki" miano przenieść z silnika Aurora na nową technologię. Niestety kilka miesięcy później z powodu konfliktu z WideScreen Games prace wstrzymano.

Just Cause: Trzecia odsłona w produkcji?

Dowiedz się więcej na temat: CD Projekt RED | 360

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje