Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Weź udział w teleturnieju!

Odśwież swoją wiedzę i wygraj oryginalne zestawy nagród.

W związku premierą polskiej edycji wirtualnego quizu Buzz, który tym razem skupia się na aspektach polskiej kultury: muzyce, kinematografii, sporcie oraz wielu innych kategoriach, pragniemy zaprosić was do konkursu, w którym dzięki uprzejmości firmy Sony Computer Entertainment Polska do wygrania są 4 kopie gry Buzz: Polskie Łamigłówki na konsolę PlayStation 2 w zestawie z oryginalnym t-shirtami.

Reklama

O grze:

Buzz: Polskie Łamigłówki to kolejna część popularnej serii, która pozwala przenieść się z domowej kanapy wprost do telewizyjnego show. Korzystając ze spejalnych kontrolerów składających się z pięciu przycisków (1 odpowiada za zgłoszenie, a pozostałe 4 przyporządkowane są do poszczególnych odpowiedzi) musimy wykazać się nie tylko bystrością umysłu i sporą wiedzą, ale także niezłym refleksem. Producent gry przygotował sporą liczbę zagadnień związanych z naszym krajem, skupiając się przede wszystkim na tym, co sprawia, że jest on wyjątkowy i niepowtarzalny. Prowadzący dysponuje więc tysiącami trudnych pytań z zakresu polskiego kina, muzyki, sportu, ciekawostek i kilku innych kategorii.

Najważniejszym aspektem gry, który sprawia, że tytuł ten jest tak dobry to tryb gry wieloosobowej. Podczas jednego pojedynku w trybie błyskawicznych turniejów uczestniczyć może, aż ośmiu zawodników (przy jednej konsoli). Oprawa graficzna nie jest spektakularna, ale solidne tekstury i animacje idealnie pasują do tego typu produkcji. Całość jest przejrzysta, a obsługa nie sprawia problemów. Ciekawym dodatkiem jest także obsługa kamery EyeToy, dzięki której możemy zobaczyć siebie na ekranie.

Zasady sondażu:

Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Czy Twoim zdaniem gry z serii Buzz wpływają na zwiększenie mocy intelektu?

Wyślij SMS na numer 7252 o treści: GRY.odpowiedz, np. GRY.TAK

Koszt wysłania SMS -a wynosi 2,44 z VAT.

Sondaż przeznaczony dla abonentów wszystkich sieci komórkowych w Polsce.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czekają 4 kopie gier Buzz: Polskie Łamigłówki na konsolę PlayStation 2 w zestawie z oryginalnymi t-shirtami.

Sponsorem nagród jest firma Sony Computer Entertainment Polska.

Dowiedz się więcej na temat: teleturniej | wygraj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje