Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Trwają prace nad SEGA Rally

Całkiem prawdopodobne, że trwają już prace nad niemal już zapomnianą serią ścigałek od SEGI. Tak wynika z wiedzy organizacji Game Rating Board.

Game Rating Board to południowokoreańska organizacja rządowa, która zajmuje się przydzielaniem wydawanych w tym kraju gier do kategorii wiekowych. W jej bazie pojawiła się nieznana dotychczas produkcja pod tytułem SEGA Rally Online Arcade. O jej ocenę poprosił oddział Sony Computer Entertainment w Korei Południowej.

Reklama

Możliwe zatem, iż powstaje kolejna, po trzech latach przerwy, odsłona popularnej serii arcade'owych ścigałek. I jak można wywnioskować z tytułu umieszczonego w bazie Game Rating Board, będzie ona prawdopodobnie poświęcona rozgrywce przez sieć.

Ostatnia gra z cyklu SEGA Rally ukazała się w 2007 roku. Była to SEGA Rally Revo, która co prawda, została dobrze przyjęta przez prasę, jednak nie sprzedała się tak dobrze, jak chciałby tego wydawca.

O SEGA Rally Online Arcade nie wiadomo na razie nic, poza tym, że gra została przydzielona przez Game Rating Board do kategorii "dla wszystkich", a jej platformą docelową będzie zapewne PlayStation 3 (wnioskujemy to po fakcie, że do Game Rating Board zgłosiło ją Sony).

Fragment rozgrywki z gry Sega Rally na konsolę Sega Saturn:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje