Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Tomb Raider: Dodatki zamiast wersji na Wii U

Nowy Tomb Raider w wersji na Wii U? Przedstawiciel studia wyjaśnił, że nie ma na to szans. Pojawi się za to edycja na komputery Mac, wydanie kolekcjonerskie i dodatki DLC.

Karl Stewart, brand manager w studiu Crystal Dynamics, na antenie najnowszego odcinka podcastu Crystal Habbit oznajmił, że Tomb Raider nie trafi na Wii U. Powód? Gdy zapowiedziano konsolę, prace nad grą już trwały i developerzy musieliby zacząć jej produkcję od nowa, tak, by wykorzystać możliwości nowego urządzenia.

Reklama

Stewart wyjawił natomiast, że pojawi się wersja na komputery Mac, ale najprawdopodobniej nie ukaże się ona w dniu premiery na PC i konsolach ze względu na "problemy techniczne". Dodał też, że Tomb Raider wydany zostanie nie tylko w wersji standardowej, ale i kolekcjonerskiej, choć nie chciał na razie zdradzić jej zawartości.

Dowiedzieliśmy się też, że gra doczeka dodatków DLC. Stewart zaznaczył jednak, że nie będą one sposobem na wyciągnięcie pieniędzy od klientów i nie będą to wycięte fragmenty z podstawki.

Tomb Raider: Nowa odsłona serii realistyczna do bólu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje